Gildia GhostHunters

Forum Gildii GhostHunters

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Rekrutacja do Gildii tymczasowo jest ustalona na 40 lvl.

#1 2009-07-25 20:28:49

LadyFenix

Administratorka i Twórca Forum

194552
Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 20

Pomysły na eventy gildiowe

Nr 1
Zacznę może od tego na czym by polegał. Każdy zna pewnie zabawę w szukanego co?
Otóż event bedzie polegać na tym, że jedna osoba/lub więcej z gildi bedzie ukryta/ci na jakiejś mapce  a zadaniem reszty to znalezienie jej przy pomocy zagadek podawanych przez poszukiwaną/ne osobę/y
Wygrywa osoba która znajdzie  ukrytego gracza/y.
Można również wyznaczyć parę osób do tych zagadek na zasadzie powiedzmy na to jakąs przepustkę czy dowód a dostaniesz zagadkę. dane itemy do ustalenia przy wersji eventu.

2 sposobem może być rysowanie z jangów strzałek na ziemi jeśli event znajdowałby się na jednej planszy.
Oczywiście może się zdażyć że jakiś nobek zmarze strzałkę  i dlatego mam wątpliwości co do tej wersji.


Nr 2
Moim drugim pomysłem jest event na układanie napisów z jangów.
Można zrobić dwie wersje:
- W określonym terminie oddac ss swojej pracy.
- Układać określony napis na czas, wygrywa pierwsza osoba.



Nr 3
Trzecim pomysłem jest event na zasadzie dostajesz itemek i masz go gdzieś odnieść czy coś takiego.
Ale do tego trzeba byłoby mieć parę osób.
Zwycięzcą byłaby osoba która najszybciej odniesie itemki na miejsce.

Może się to odbywać na kilku mapkach i w każdy możliwy sposób dostania się do nich lub przy np. regule że teleport tylko staruszkiem. Zasady do ustalenia przy danej wersji eventu.

Nr 4
Turniej PvP
Chyba każdy wie o co chodzi ;]
Mniejzej skali niż robiony przez GM poprostu i być może bez podzielenia klasowego. To do ustalenia przy danej edycji konkursu

Mam jeszcze parę banalniejszych pomysłów typu event rybacki czy zabijanie czegoś na czas.
Pisać po de mną jeśli macie jeszcze jakieś pomysły


Jeśli jeszcze coś wymyślę oryginalnego to opisze następne. Prosze o ocenienie moich pomysłów


Aktualna postać: Enaira (dragon for ever)

http://img19.imageshack.us/img19/8713/burningspirit.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokefajer.pun.pl www.pedagogikawnow.pun.pl www.le-artysci.pun.pl www.ochronasrodowiskaurz.pun.pl www.wlasnepokemon.pun.pl